Datça Mimarlık

01

Mimari Çizim ve Ruhsat İşlemleri

Yapıların kullanıcıları ve bu kitlelerin duyduğu ihtiyaçları karşılayabilecek projeler üretmek, işlevsellik ve bu yapıların oturacağı çevresel oluşumlara uygun olarak çalışıyoruz.
02

Mimari Proje Danışmanlığı

Anlık karar değişiklikleri ile oluşabilecek aksamalardan ve yapının sonraki durumlarını önceden görebilmek ve bunlara engel olmak için sizlere en kaliteli hizmeti. veriyoruz
03

Kapsamlı Tadilat ve Onarım İşlemleri

Siz gelmeden ve sezon başlamadan önce, gerekli gördüğünüz işleri bizimle paylaşıyorsunuz ve biz sizin için aynı endi evimizi yapıyormuş titizliği ile taleplerinizi gerçekleştiriyoruz.
04

Mutfak Yapım ve Onarım

Zevkinize uygun olarak seçebileceğiniz, birbiriyle uyumlu renk ve malzeme kombinasyonları sizler için yapıyoruz.
05

Çatı Onarım ve Yapımı

Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir.
06

Kaba İnşaat

Kaba inşaat; beton, demir, çimento, kum, tuğla, bims, gazbeton, kireç, inşaat kalıbı, iskele gibi malzemeler marifetiyle taşıyıcı betonarme ve dolgu duvarların yapılmasıdır. Bir başka deyişle tesisatları döşenen ama henüz iç sıvası bitmeyen ve kapı pencere doğramaları takılmamış, aydınlatma gibi işlerin tamamlanmadığı, boyanın yapılmadığı inşaat olarak da söylenebilir.

759

Müşteri
Kitlesi

15 +

Yıl Profesyonel
Deneyim

125

Tamamlanmış
Projeler

Mimari Çizim ve Uygulama

Tasarlanmış olan mekanlarınıza projelerinize en uygun şekilde hayat veriyoruz. Her alanda uygulama yapabilmemizi sağlayan, birlikte çalıştığımız geniş kadromuzla beraber projelerinizi anahtar teslim şeklinde gerçekleştirebilmekteyiz.

 
 • Mimari Projeler
 • İç Mimari Dekorasyon Projeleri
 • Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi

Mimari Proje Danışmanlığı

Yeni veya henüz tamamlanmamış projeleriniz için dinamik ekibimizle sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tecrübemiz ve çözümcü bakış açımızla birlikte projelerinize hızla yön verip sonuca ulaştırıyoruz.

 
 • Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi
 • Mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri
 • Proje analiz araştırma ve analiz

Çatı Onarım ve Yapımı

Her çatı ihtiyacına veya endişesine benzersiz çözümler getirecek uzmanlığa ve bilgi birikimine sahibiz.

Firmamız kalitesini, önceliklerinden olan müşteri memnuniyeti ile kanıtlamıştır. Sektöründe öncü bir çok referansa verilen hizmetler, çatı tadilat tamirat uygulamalarındada yeni tasarımlar oluşturarak her zaman güncele ayak uydurup, yeni işler üretmektedir.

 
 • Çatı İzolasyonu
 • Kiremit Çatı
 • Ahşap Çatı

Kapsamlı Tadilat ve Onarım

Datça’ da evleri olan müşterilerimizin kendileri işin başında olmadan güvenle anahtarlarını bırakarak, A dan Z ye yazlıklarının bakım, onarım ve tadilatlarını uzman ekibimizle birlikte yapmaktayız.

 • Komple Tadilat
 • Ev, Daire ve Villa Tadilatı
 • Banyo Tadilatı

Mutfak Yapım ve Onarım

Yaşam alanlarının uzmanı olarak mutfakların yalnızca pişirme ve temizleme alanı değil; yemek hazırlarken alınan keyfe, ailecek yenen yemeklere, kahve eşliğindeki acı tatlı dost sohbetlerine ev sahipliği yaptığını çok iyi biliyoruz.

Firmamız kalitesini, önceliklerinden olan müşteri memnuniyeti ile kanıtlamıştır. Sektöründe öncü bir çok referansa verilen hizmetler, mutfak tamirat uygulamalarındada yeni tasarımlar oluşturarak her zaman güncele ayak uydurup, yeni işler üretmektedir.

 
 • Müşterilere Özgü Tasarım
 • İstenilen Kaliteye Göre Ürün
 • Estetik Dokunuşlar

Kaba İnşaat

Kaba inşaat; beton, demir, çimento, kum, tuğla, bims, gazbeton, kireç, inşaat kalıbı, iskele gibi malzemeler marifetiyle taşıyıcı betonarme ve dolgu duvarların yapılmasıdır. Bir başka deyişle tesisatları döşenen ama henüz iç sıvası bitmeyen ve kapı pencere doğramaları takılmamış, aydınlatma gibi işlerin tamamlanmadığı, boyanın yapılmadığı inşaat olarak da söylenebilir..

 
 • Depremlere Dayanıklı
 • Birinci Kalite Malzeme Kullanımı
 • Birinci Sınıf Yalıtım

Datça Mimarlık

0001

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

İşi zamanında teslim ediyoruz. İş bitiminde iş takibini bırakmıyoruz.

0001
Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?
0002

Malzeme Kalitesi Nasıl Oluyor?

Sizlere teklif olarak sunduğumuz yani sizlerin tercih ettiği ürün ve malzeme kalitesini birebir uyguluyoruz.

0002
Malzeme Kalitesi Nasıl Oluyor?
0003

İstediğiniz Hizmeti Bulamadınız mı?

Bizlere mail, telefon veya ofisimizi ziyaret ederek. Proje ve fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız sizlere yardımcı olmak adına elimizden geleni yapabiliriz.

0003
İstediğiniz Hizmeti Bulamadınız mı?
0004

İşi Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz?

Sizlere sunduğumuz teklifte yazan iş bitim tarihini baz alarak çalışmalarımızı yapıyoruz.

0004
İşi Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz?

Hizmetlerimiz

WhatsApp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Scan the code
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz ?